stuha

Virtuální prohlídka domu

Projekt byl nominován do soutěže o titul Best of Realty – Nejlepší z realit 2019 v kategorii Rezidenční projekty.

V přírodě, ale městu na dosah. To je bydlení ALEA

Po bydlení na předměstí, ze kterého se snadno dostanete do centra města i do přírody, je stále větší poptávka. A protože se snažíme současným trendům co nejvíce vyjít vstříc, vybrali jsme malebnou vesničku Říčany u Brna, která tyto požadavky přesně splňuje.

Projekt ALEA tvoří 16 rodinných domů o různých dispozicích. Jedno mají ale společné. Prostor každého domu jsme efektivně využili do posledního koutu, pracujeme s materiály vysoké kvality i estetiky a energetická úspornost je pro nás samozřejmostí.

Dvě parkovací místa i zahrádka

Každý dům má dvojí možnost parkování, buď můžete zanechat svoje auto před domem, nebo v garáži, odkud vstoupíte suchou nohou přímo do domu. Když si budete chtít po náročném dni trochu odpočinout, stačí otevřít dveře a usadit se v zeleni na vlastní zahrádce.

Architektonické trendy a komfortní zázemí

Projektu se ujal architektonický ateliér O DŮM DÁL, který vsadil na kvalitní materiály i ekonomickou stránku, kterou zastupují nadstandardní zateplení či technologie pro sběr dešťové vody a její následné využití na zalévání, tak aby vyhověl veškerým architektonickým trendům a požadavkům pro komfortní zázemí.

Žádná masová výstavba, stavíme domov

Cílem naší společnosti All Inclusive Development, a.s je vytváření domova – proto se specializujeme na malé a individuální projekty - nesnažíme se v žádném případě konkurovat masové výstavbě, kde se cena dosahuje na úkor kvality. Naším cílem je stavit takové domy, které se pro své nové majitele stanou opravdovým domovem .

Každý projekt realizujeme s maximálním důrazem na detail a klademe nejvyšší nároky na naše dodavatele v oblasti kvality a přesnosti zpracování. Máme za sebou úspěšné projekty, jako jsou apartmány Kotlářská či 7 bytů v Žebětíně, které jsme vyprodali do 4 měsíců po kolaudaci. Aktuálně se můžeme pochlubit úspěšnými projekty Apartmány Hybešova, bytový dům Barvy a právě projektem ALEA.

 

Napsali o nás:

Úroková kalkulačka

Výše hypotéky
Úrok %
Splatnost let
Počet splátek 120
Výše splátky 9090
   
Výpočet je pouze orientační a skutečná výše splátek se mùže lišit.
Taktéž nezahrnuje možné náklady související s poskytnutím a správou hypotéky.
Uvedený výpočet není závaznou obchodní nabídkou.

Příklad

Chcete si půjčit 1.200.000,00 Kč na dobu 30 let. Fixní úroková sazba je 1,85% p.a. a měsíčně zaplatíte 359 anuitních splátek ve výši 4.362 Kč a poslední splátku ve výši 4.304,11. RPSN je 1,9 %, poplatek za zpracování úvěru 0,00 Kč a vedení úvěru je zdarma. Za vklad (zápis a výmaz) zástavního práva celkem 2 000 Kč. Za 30 let zaplatíte 1.572.262,11 Kč.

výpočet splátek hypoték u Waldviertler Sparkasse Bank AG