stuha

Virtuální prohlídka domu

Obec Říčany, nacházející se v okresu Brno-venkov, se rozkládá v atraktivní provincii Česká vysočina západně od Brna.

Historie obce se začala psát už ve 13. století za doby panování krále Václava I., kdy nacházíme první písemnou zmínku o rodě Říčanských. Ještě před třicetiletou válkou měla obec zemědělský charakter, který v 18. století nahradila výstavba dělnických domů. Tolik ke stručné historii Říčan.

Bydlení na dobré adrese

V dnešní době se může obec pyšnit rekreačním charakterem s plnou občanskou vybaveností. Praktičtí lékaři pro děti i dospělé, lékárna, pošta, gastronomická zařízení a potraviny jsou samozřejmostí. Tyto služby rozšiřují nejrůznější možnosti vyžití. Rodiny mohou společně navštívit přírodní koupací biotop, vyrazit do přírody nebo relaxovat v obci. Sportovci využijí fotbalové hřiště a tenisové kurty, maminky si mohou odpočinout v kosmetickém či kadeřnickém salonu, zatímco jejich ratolesti budou aktivně trávit volný čas. Mohou se například vzdělávat v jazykové škole nebo navštěvovat zájmové kroužky pro mažoretky či biatlonisty. Milovníky kultury naopak potěší možnost zapojit se do letopiseckého kroužku nebo se postavit na prkna ochotnického spolku Pozpátku.

Výhodou lokality je kvalitní dopravní obslužnost. Autem jste v centru za půl hodinky, autobusem za krásných 45 minut.

Kombinace těchto faktorů tvoří z Říčan ideální místo pro Váš domov. Bydlete v klidu a bezpečí, ale stále na dosah města!

Úroková kalkulačka

Výše hypotéky
Úrok %
Splatnost let
Počet splátek 120
Výše splátky 9090
   
Výpočet je pouze orientační a skutečná výše splátek se mùže lišit.
Taktéž nezahrnuje možné náklady související s poskytnutím a správou hypotéky.
Uvedený výpočet není závaznou obchodní nabídkou.

Příklad

Chcete si půjčit 1.200.000,00 Kč na dobu 30 let. Fixní úroková sazba je 1,85% p.a. a měsíčně zaplatíte 359 anuitních splátek ve výši 4.362 Kč a poslední splátku ve výši 4.304,11. RPSN je 1,9 %, poplatek za zpracování úvěru 0,00 Kč a vedení úvěru je zdarma. Za vklad (zápis a výmaz) zástavního práva celkem 2 000 Kč. Za 30 let zaplatíte 1.572.262,11 Kč.

výpočet splátek hypoték u Waldviertler Sparkasse Bank AG