Nabídka domů

Cílem developera je vytvořit co nejširší nabídku, ze které si vybere každý. Ve snaze nabídnout klientům variabilní možnosti využití bude navíc jeden typ domu koncipován jako dvougenerační, čímž umožní využívat spodní a horní patro odděleně. Tento nadstandard je dnes již raritou, který ALEA exkluzivně představí.

Rodinné domy, jejichž užitná plocha se pohybuje v rozmezí 125,1 až 160,7 m2, jsou dokonalou souhrou moderního designu prodchnutého teplem domova. Každý dům disponuje vlastní garáží, ze které se majitel dostane pohodlně přímo do domu. Větší typy domů mají navíc v rámci garáže prostorný sklad o velikosti 7 m2.

V přízemí je vedle vstupních a úložných prostor situována ústřední místnost celého domu, kterou je obývací prostor s kuchyňským koutem. Tento prostor dokonale prosvětluje posuvné okno, které zajišťuje propojení interiéru s exteriérem. Vlastní zahrádka bude srdcem celého objektu, poskytujícím ideální příležitost ke skvělému grilování v kruhu rodiny.

2. nadzemní podlaží nabídne dostatek soukromí všem členům rodiny. Jejich komfort zvyšují stylové lodžie, které umožní vychutnat si nerušeně šálek kávy nebo uniknout ruchu všedního dne. Další předností projektu jsou prostorné koupelny. V takměř soukromé wellness je promění exkluzivní sanita prémiových značek Villeroy&Boch a Kaldewei.

Úroková kalkulačka

Výše hypotéky
Úrok %
Splatnost let
Počet splátek 120
Výše splátky 9090
   
Výpočet je pouze orientační a skutečná výše splátek se mùže lišit.
Taktéž nezahrnuje možné náklady související s poskytnutím a správou hypotéky.
Uvedený výpočet není závaznou obchodní nabídkou.

Příklad

Chcete si půjčit 1.200.000,00 Kč na dobu 30 let. Fixní úroková sazba je 1,85% p.a. a měsíčně zaplatíte 359 anuitních splátek ve výši 4.362 Kč a poslední splátku ve výši 4.304,11. RPSN je 1,9 %, poplatek za zpracování úvěru 0,00 Kč a vedení úvěru je zdarma. Za vklad (zápis a výmaz) zástavního práva celkem 2 000 Kč. Za 30 let zaplatíte 1.572.262,11 Kč.

výpočet splátek hypoték u Waldviertler Sparkasse Bank AG