stuha

Virtuální prohlídka domu

Pět minut do lesa, půl hodiny autem od Brna: Malebnou obec si zamilujete 

Obec Říčany je skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí být v přírodě, ale městu na dosah – díky vynikajícímu spojení jste totiž v Brně autem za půl hodiny či autobusem za 45 minut. Říčany mají přes 2 tisíce obyvatel, a proto zde najdete úplně všechno – školy, školy, zdravotní středisko, obchody, restaurace i kosmetický salon.

Biotop, cyklostezky i beach volejbal

Říčany jsou skvělé místo pro rodiny s dětmi. Horké léto můžete trávit u přírodního koupacího biotopu nebo vyrazit do přírody. V okolí obce se nachází různé pěší stezky a cyklotrasy, sportovci si užijí také na fotbalovém hřišti nebo beach volejbalovém hřišti. Děti si mohou vybrat z široké nabídky zájmových kroužků a zdokonalovat se v jazycích, biatlonu nebo v herectví v místním divadelním spolku.

Bezpečné místo i pro menší děti

Řadová ulice se nachází na konci obce, v klidné, jednosměrné ulici. Nemusíte mít proto obavy, že se vašim dětem něco stane, až půjdou navštívit kamarády v sousedních domech. Menší děti si mohou bez starosti hrát na zahrádkách – jsou oplocené a proto nikam neutečou.

 

 

 

Úroková kalkulačka

Výše hypotéky
Úrok %
Splatnost let
Počet splátek 120
Výše splátky 9090
   
Výpočet je pouze orientační a skutečná výše splátek se mùže lišit.
Taktéž nezahrnuje možné náklady související s poskytnutím a správou hypotéky.
Uvedený výpočet není závaznou obchodní nabídkou.

Příklad

Chcete si půjčit 1.200.000,00 Kč na dobu 30 let. Fixní úroková sazba je 1,85% p.a. a měsíčně zaplatíte 359 anuitních splátek ve výši 4.362 Kč a poslední splátku ve výši 4.304,11. RPSN je 1,9 %, poplatek za zpracování úvěru 0,00 Kč a vedení úvěru je zdarma. Za vklad (zápis a výmaz) zástavního práva celkem 2 000 Kč. Za 30 let zaplatíte 1.572.262,11 Kč.

výpočet splátek hypoték u Waldviertler Sparkasse Bank AG