Komfortní bydlení

Vlastní bydlení v moderních domech se zahradou, krásné okolí a výborná dosažitelnost centra města činí z bydlení v Říčanech skvělou volbu pro Váš nový domov.

Novostavby 16 rodinných domů o dispozicích 4+kk až 5+kk charakterizuje moderní architektura s kvalitními hřejivými materiály, které naplní ideu o „teple“ domova. Inspirací se stal architektům brněnský funkcionalismus, který doplnilo do detailu propracované členění prostoru.

Záležet jsme si dali také na zařizovacích prvcích, které povznesou již tak vysoký potenciál domů na další úroveň. Ekonomickou stránku domácností podtrhnou nadstandardní zateplení či retenční nádrž na dešťovou vodu. Dalším ze série funkčních komponentů bude podlahové topení, které šetří prostor a pomáhá eliminovat víření prachu. Jako podlahovou krytinu jsme zvolili stylovou dlažbu a korkové či laminátové podlahy se vzorem dřeva. Bát se nemusíte ani o svou bezpečnost – v ceně je již zahrnut elektronický zabezpečovací systém. Nadstandardní výhody domů doplní dostatek úložných míst a prostorné koupelny, které vytvoří žádaný prostor pro hygienu a relaxaci zároveň. Punc výjimečnosti ještě zvýší exkluzivní sanita prémiových značek v čele s Villeroy&Boch a Kaldewei, které patří ke světovým špičkám v řešení koupelen. Z jejich atraktivního portfolia jsme vybrali to nejlepší. Díky tomu Vám můžeme představit nepřekonatelné výhody smaltované oceli, kterou si Kaldewei sami vyrábí, či prezentovat nejvyšší hygienický potenciál toalety Villeroy&Boch s funkcí Direct flush.

Úroková kalkulačka

Výše hypotéky
Úrok %
Splatnost let
Počet splátek 120
Výše splátky 9090
   
Výpočet je pouze orientační a skutečná výše splátek se mùže lišit.
Taktéž nezahrnuje možné náklady související s poskytnutím a správou hypotéky.
Uvedený výpočet není závaznou obchodní nabídkou.

Příklad

Chcete si půjčit 1.200.000,00 Kč na dobu 30 let. Fixní úroková sazba je 1,85% p.a. a měsíčně zaplatíte 359 anuitních splátek ve výši 4.362 Kč a poslední splátku ve výši 4.304,11. RPSN je 1,9 %, poplatek za zpracování úvěru 0,00 Kč a vedení úvěru je zdarma. Za vklad (zápis a výmaz) zástavního práva celkem 2 000 Kč. Za 30 let zaplatíte 1.572.262,11 Kč.

výpočet splátek hypoték u Waldviertler Sparkasse Bank AG