Architekt

Našim projektům věnujeme maximální péči a s každým novým záměrem se chceme posouvat kupředu. Proto jsme si podali ruce s těmi, kteří tuto ideu do puntíku splňují, s ateliérem O DŮM DÁL – architekti.

Společnými silami jsme formovali projekt, v němž se spojují požadavky na aktuální architektonické trendy s komfortním zázemím. Jako vždy jsme vsadili na kvalitní materiály a stranou nezůstal ani důraz na ekonomickou stránku, kterou zastupují nadstandardní zateplení či technologie pro sběr dešťové vody a její následné využití na zalévání.

Přední odborníci z O DŮM DÁL zastávají názor, podle něhož je „architektura prostor vně, i uvnitř“. A tuto ideu pro Vás nyní budeme zhmotňovat.

 

 

Úroková kalkulačka

Výše hypotéky
Úrok %
Splatnost let
Počet splátek 120
Výše splátky 9090
   
Výpočet je pouze orientační a skutečná výše splátek se mùže lišit.
Taktéž nezahrnuje možné náklady související s poskytnutím a správou hypotéky.
Uvedený výpočet není závaznou obchodní nabídkou.

Příklad

Chcete si půjčit 1.200.000,00 Kč na dobu 30 let. Fixní úroková sazba je 1,85% p.a. a měsíčně zaplatíte 359 anuitních splátek ve výši 4.362 Kč a poslední splátku ve výši 4.304,11. RPSN je 1,9 %, poplatek za zpracování úvěru 0,00 Kč a vedení úvěru je zdarma. Za vklad (zápis a výmaz) zástavního práva celkem 2 000 Kč. Za 30 let zaplatíte 1.572.262,11 Kč.

výpočet splátek hypoték u Waldviertler Sparkasse Bank AG